Meshi Cosmetic Industries Ltd., kas dibināta Izraēlā 1993. gadā, specializējas plaša spektra kosmētikas līdzekļu izstrādē, ražošanā un pārdošanā saskaņā ar Mon Platin zīmolu.

Ar Mon Platin preču zīmi ražo šādas produktu līnijas:

  • Mon Platin Professional
  • Mon Platin Dead Sea Minerals
  • Mon Platin Black Caviar kolekcija
  • Mon Platin Gold Premium Edition

Mon Platin produkti tiek izplatīti, mīlēti un lietoti Izraēlā un vairāk nekā 50 citās pasaules valstīs.

Uzņēmuma Mon Platin produkti ir kļuvuši par daudzu profesionālu sacensību laureātiem un ir saņēmuši daudzus apbalvojumus savā nozarē.

Uzņēmums darbojas saskaņā ar klīniskās prakses standartu kosmētikā (GMP kosmētikas standarts) ISO 22716, un šeit ražotie produkti ir izgatavoti saskaņā ar kosmētikas līdzekļiem paredzētajiem norādījumiem; tikai šādā veidā mēs varam būt pārliecināti, ka mūsu klients saņem produktus, kas ražoti saskaņā ar augstākajiem kvalitātes standartiem pasaulē!

2013.gadā Izraēlas prezidents Reuven Rivlin mūsu uzņēmumu apbalvoja ar izcilības zīmi „Izcils eksportētājs 2013”.

Produkti ir saņēmuši Izraēlas ražotāju asociācijas kvalitātes sertifikātu „Nāves jūras produktu kvalitātes sertifikāts”.

Mūsu produkti netiek pārbaudīti ar dzīvniekiem.

Uzņēmums atrodas Bat Jam, vienā no Izraēlas centrālajām pilsētām. Uzņēmuma kopējā platība ir aptuveni 6000 m2 un tas ir aprīkotas ar jaunākajām ražošanas tehnoloģijām.

Uzņēmumam ir sava pētniecības laboratorija, lai izstrādātu augstākās kvalitātes produktus – produktus, kas atbilst mūsu klientu vajadzībām, kosmētikas līdzekļu tirgus prasībām, kā arī pašreizējām un nākotnes attīstības tendencēm.

Ražo kosmētikas līdzekļus sejas, matu un ķermeņa kopšanai. Katrs no tiem ir īpaši izvēlēts atsevišķai patērētāju grupai:  sievietēm, vīriešiem vai bērniem vai kādam konkrētam mērķim – piemēram: atjaunot ādas struktūru , ārstēt psoriāzi, uzturēt un rūpēties par ādas elastību, veikt profesionālas matu kopšanas procedūras, veidot modernas frizūras jebkuram matu tipam utt.

Mūsu uzņēmuma testēšanas un kvalitātes kontroles nodaļas nodrošina, lai klienti saņemtu kvalitatīvus produktus, kas ir saņēmuši visas nepieciešamās iekšējās un ārējās pārbaudes pirms eksporta no ražošanas uzņēmuma.

Mūsu kompānija bieži organizē darbinieku apmācības un kursus par tādām tēmām kā testēšana un kvalitātes kontrole, drošība utt., Lai nodrošinātu, ka visi procesi – ražošana, iepakošana  tiek veikta visaugstākajā līmenī.

Lai nodrošinātu mūsu klientiem vislabākos risinājumus kosmētikas jomā un nodrošinātu ar augstākās kvalitātes produktiem, katru dienu mēs ieguldām ievērojamus resursus, nodrošinām inovatīvu pieeju un izmantojam daudzu gadu pieredzi strādājot kosmētikas ražošanas nozarē.

 

Have no product in the cart!
0