Juvelieru dinastijas pēcnācēji radīja plaukstošu kosmētikas uzņēmumu.
Meshi Cosmetic Industries dibināja Mizrahi ģimene, kuras saknes sākās no Izraēlas uz Irānas Azerbaidžānu un austrumu Turciju, no Urmijas ezera līdz Van ezeram.
Daudzās paaudzēs šīs ģimenes locekļi bija slaveni juvelieri, radot greznas rotaslietas un mākslas priekšmetus no dārgmetāliem, ieskaitot zeltu.

Aptuveni pirms gadsimta ģimene pārcēlās uz Izraēlas zemi, kur viņi turpināja nodarboties ar savu iecienīto arodu un ātri pievienojās ebreju kopienai, veicinot tās rūpniecisko un komerciālo labklājību.

Elisha Mizrahi devās milzīgu soli uz priekšu – viņš izmantoja ģimenē uzkrātās zināšanas un daudzus gadus nodarbojās ar metālu atkārtotu izmantošanu un sarežģītu metālu sakausējumu ražošanu plaša spektra jaunajiem Izraēlas valsts rūpnieciskajiem uzņēmumiem. Aesthetics and practice intertwined Estētika un prakse ir savstarpēji saistītas.
Apmēram 20 gadus atpakaļ Mizrahi ģimenes jaunākā paaudze nolēma izmēģināt savu roku jaunā, interesantā jomā, kurai ir daudz kopīga ar viņu ģimenes senajām tradīcijām.
Meshi Cosmetic Industries izveide ļāva jaunākiem ģimenes locekļiem apvienot savas prasmes un zināšanas, kas iegūtas no daudzām Mizrahi amatnieku paaudzēm ar mīlestību pret Izraēlu un cilvēkiem, kas dzīvo šajā valstī, un vēlmei radīt inovatīvu, profesionālu pieeju kosmētikas līdzekļu ražošanai tādā veidā, lai tie būtu pievilcīgi un galvenais, efektīvi ikvienam  patērētājam.
Profesionālās zināšanas un personiskās īpašības, kas nepieciešamas, lai radītu rotaslietas – piemēram, precizitāte, atbildība, profesionalitāte, skaistuma sajūta, mākslinieciskums, mīlestība pret skaistumu un estētiku, kā arī daudzas citas īpašības, tika nodotas no paaudzes paaudzei  turpinot ģimenes tradīcijas  radošuma un skaistuma nozarē.
Sākums nebija viegls. Daudzus gadus ilga eksperimentēšana profesionālās pētniecības laboratorijās ir novedusi pie jauniem atklājumiem ādas kopšanas jomā (A. Meshi Cosmetic Industries iebilst pret izmēģinājumiem ar dzīvniekiem). Pamatojoties uz šiem atklājumiem, tika izstrādāti unikāli produkti, kas sekmēja uzņēmuma starptautiskos panākumus apliecinot, ka uzņēmums  A. Meshi Cosmetic Industries ir inovatīvu risinājumu un radošas, personīgas pieejas līderis nozarē.
Šodien A. Meshi Cosmetic Industries vada pirmās un otrās paaudzes Mizrahi ģimene, un uzņēmuma produkti tiek eksportēti uz vairāk nekā 50 pasaules valstīm.
Abi A. Meshi Cosmetic Industries uzņēmumi, kas aprīkoti ar jaunākajām tehnoloģijām, ražo aptuveni 390 produktus dažādām kosmētikas nozarēm, profesionālo frizieru, kosmētikas veikalu, kā arī spa un profesionālās kosmētikas ražotāju vajadzībām.

Have no product in the cart!
0